MÖBLER / Bord / Matbord 12509230

nr 1250 9230

Matbord

med låda, Bemålat. Bredd: 240, djup: 100 cm, djup: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:24:39